Секція тілесної терапії


"Тіло не бреше" - стверджують тілесні терапевти. Навіть тоді, коли воно хворіє чи болить, навіть тоді воно намагається нам щось сказати, привернути нашу увагу до того, що ми не так зробили чи не туди повернули, так впевнено, нібито, крокуючи життям. Тож приходьте - ми спробуємо допомогти Вам зрозуміти мову Вашого власного тіла! І подумати, що з цим можна зробити далі!


Епістомологічна метафора

Унікальний метод, що дозволяє працювати з проблемою, не називаючи її - лише візуалізуючи ті відчуття, які вона викликає в тілі. Так часто буває - коли ми не готові говорити про щось важливе для нас навіть з терапевтом, але воно все-одно нас мучить і болить. Така можливість є - просто попрацювати з тими образами, які викликає проблема, не називаючи її саму.

Лубківський Ігор, тел. 067-88-054-64
Мушій Віталія, тел. 098-31-77-105

Тілесно-орієнтована терапія усвідомленням


Авторський метод Санкт-Петербургського терапевта Ігоря Каніфольського. Все ті ж асоціації, що й у психоаналізі, але через тіло. Метод дозволяє працювати з будь-якими запитами - навіть з тими, які недопустимі в інших видах терапій, наприклад якщо Ви хочете змінити когось іншого. Іншу людину, звичайно, ми таким чином не змінимо, а ось розібратися з тим, чому це для Вас так важливо - зможемо!

Лубківський Ігор, тел. 067-88-054-64

Холістичний масаж/Краніосакральна терапія

Обидва ці методи грунтуються на принципах остеопатії, тому легко поєднуються між собою. Вперше таке поєднання цих двох методів було використано в проекті реабілітації воїнів АТО. Але тепер ця програма підійде будь-кому, хто страждає від схожих проблем - депресії, неконтрольованих нападів люті, порушень сну, психосоматичних розладів, тощо. Сеанси відбувається у вигляді звичайного масажу, але на відміну від класичного його різновиду, доторки терепавта є надзвичайно ніжними, покликаними пробудити власні сили організму, а не придушити їх. Через це нерідко холістичний масаж ще називають "Технікою заколисування немовляти".

Холістичний масаж, масаж з елементами КСТ:  Лубківський Ігор, тел. 067-88-054-64


Холістичний масаж:  Ніженко Марія, тел. 096-42-77-553;  Михальська Зоряна, тел. 097-872-89-48

© 2016 ГО Асоціація психологів України "Разом заради майбутнього", пр. Степана Бандери, 15, м. Тернопіль, 46002
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!