Наша команда

Люди, що справді вам допоможуть

Ми раді предствити Вам нашу команду, до складу якої увійшли психологи, психотерапевти та коучі, що познайомилися між собою за рахунок участі у різних волонтерських проектах!

Наша громадська організація створена як для того, щоб зробити наш волонтерський досвід більш успішним, так і для просування наших спільних комерційних проектів - за рахунок яких ми живемо і які, власне, й дозволяють нам волонтерити у вільний час. Ми прагнемо постійно впроваджувати у життя нові цікаві проекти, покликані змінити нашу країну!  

Наші тренери

знайомтеся, це ми!

Ігор Лубківський 

Психолог, психоаналітик, коуч, ведучий Балінт-груп.


Психолог, викладач. В 1991 році закінчив Курси з Психології управління за системою Блейка-Моутон (США) "Managerial Greed" В 2011 здобув другу вищу освіту психолога, а в 2015 роц - закінчив Трускавецьку школу психотерапії за напрямком "Груповий психоаналіз", пройшов навчання на Лідера Балінт-груп та навчання тілесній терапії за напрямком "Краніосакральна терапія в масажі", "Холістичний масаж". Системний коуч, член Української Спілки Супервізії та Коучингу. Зараз проходжу навчання за напрямками "Коучинг організацій" (згідно до вимог ANSE, Австрія) та "Психодрама-тренер" (PIfE, Німеччина). Досвід роботи: з 2013 року - психолог в "Студії психологічного розвитку", кризовий психолог під час подій на Майдані у Києві, з осені 2014-го - ведучий груп в проекті "Зустріч родин загиблих воїнів", керівник проекту "Зарваницький інтенсив" та "Сімейні зустрічі", тілесний терапевт в проекті "Творча Криївка", автор багатьох Інтернет-публікацій. Голова правління ГО "АПУ" Разом заради майбутнього"


Телефон: 067-88-054-64, м. Тернопіль

Леся Гриб

Практичний психолог, педагог, психолог в проекті реабілітації воїнів АТО "Творча криївка".

Психолог, викладач. Пройшла навчання за спеціалізацією «Психотерапія і психологічна реабілітація жертв тортур. Відновлення моделі світу в роботі з людьми після полону. Психологічні особливості поранених солдат та методи роботи з ними», «Травма покинутості і сирітства дітей в повних сім'ях. Розлади прив'язаності», «Ресурси в роботі зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість», «Методи творчої реабілітації в роботі з учасниками бойових дій» Досвід роботи: участь в груповій роботі з переселенцями, міський Центр зайнятості населення, психолог в проекті реабілітації воїнів АТО "Творча криївка", учасник проекту "Зустрічі родин загиблих воїнів", керівник проекту одноденних зустрічей родин. Заступник Голови Правління ГО "АПУ "Разом заради майбутнього"


Телефон: +38 097 911 73 15, м. Тернопіль. 

Ірина Григораш

Лікар- психотерапевт, психоаналітик, ведуча груп взаємодопомоги, ведуча Балінт-груп.

 

Лікар-терапевт, психотерапевт, дитячий пісковий терапевт. Закінчила Трукавецьку школу психотерапії за напрямком "Груповий психоаналіз", навчалася в проекті на лідера Балінт-груп. Працює психотерапевтом при Бучацькій єпархії в закладі для неповносправних дітей "Дім Милосердя" та викладачем у "Комісії родин" в цій же єпархії. Досвід роботи: Психолог та ведуча груп в проектах "Зустрічі родин загиблих воїнів", "Зарваницький інтенсив", член Української Спілки Психотерапевтів, член Правління ГО "АПУ "Разом заради майбутнього"


Телефон: +38 098 20 55 225, м. Чортків 

Марія Ніженко

Психолог, системний сімейний терапевт, коуч, НЛП-практик.


Психолог, закінчила Трускавецьку школу психотерапії за напрямком "Системна сімейна психотерапія", пройшла навчання на системного коуча (індивідуальний коучінг), навчання холістичному масажу. Досвід роботи: Психолог ("Студія психологічного розвитку"), кризовий психолог на Майдані у Києві, ведуча груп в проектах "Зустрічі родин загиблих воїнів" та "Зарваницький інтенсив". Учасник і один з засновників проекту "Сімейні зустрічі", психолог, системний сімейний терапевт та масажист в проекті реабілітації воїнів АТО "Творча Криївка", ведуча груп в проекті супроводу та підтримки сімей загиблих воїнів.

 

E-mail: nizhenko@gmail.com, www: nizenko.html


Телефон: +38 096 42 77 553, м. Тернопіль

Алла Тимчак

Практичний психолог, юнгіанський пісковий терапевт (Sandplay), ведуча груп та тренінгів


Психолог, пісковий терапевт, ведуча груп. Досвід роботи: психолог у ТОКПЦ ,,Мати і дитина'', керівник проекту "Школа мами і тата", м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької, 18, к. 604, учасник проекту "Зустрічі родин загиблих воїнів", "Сімейні зустрічі"

E-mail: atymchak@gmail.com, www: nhttps://motherfatherhood.blogspot.com/


Телефон: +38 097 572 98 77, м. Тернопіль


Віталія Мушій 

Практичний психолог, гештальт-консультант, дитячий психолог, педагог


Психолог, викладач, навчаюся в Трускавецькій школі психотерапії за напрямком "гештальт-терапія". Досвід роботи: психолог в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів (м. Тернопіль, вул. Федьковича, 16), учасник проектів "Зустрічі родин загиблих воїнів", "Зарваницький інтенсив", "Сімейні зустрічі", ведуча груп в проекті греко-католицької церкви для реабілітації сімей воїнів АТО у Зарваниці та в проекті супроводу та підтримки сімей загиблих воїнів.


Телефон: +38 098 31 77 105, м. Тернопіль, 

Ольга Стратій

Практичний психолог, гештальт-терапевт, дитячий психолог

Психолог, гештальт-терапевт (Московський гештальт-інститут). Досвід роботи: психолог в проекті реабілітації воїнів АТО "Творча криївка", дитячий психолог в проекті "Зустрічі родин загиблих воїнів", учасник проекту "Сімейні зустрічі",  ведуча груп в проекті супроводу та підтримки сімей загиблих воїнів.

E-mail: koragrem@gmail.com, 

Телефон: +38 098 96 37 385Зоряна Михальська

Практичний психолог, арт-терапевт, дитячий психолог

Психолог, арт-терапевт (ЕЕАТА), дитячий психолог. Пройшла навчання холістичному масажу в проекті "Холістичний підхід в психології". Досвід роботи: психолог, ведуча груп в проекті по роботі з сім'ями загиблих воїнів "Зустрічі родин загиблих воїнів", арт-терапевт в проекті "Сімейні зустрічі" - для родин воїнів АТО.

E-mail: miracle667@yandex.ru, www:

Телефон: +38 097 87 28 948, м. ТернопільНаші менеджери

Не всі члени нашої організації мають статус тренерів, дехто ще тільки вчиться. Але вони теж нам допомагають

Ім'я Прізвище

Менеджер / 

"Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni."

Ім'я Прізвище

Менеджер /

"Commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui."

© 2016 ГО Асоціація психологів України "Разом заради майбутнього", пр. Степана Бандери, 15, м. Тернопіль, 46002
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!