Все для успіху Вашого життя та Вашого бізнесу

Дізнайтесь більше про наш досвід

Психологічне консультування


Психологічне консультування - найпростіший вид психологічної допомоги, що проходить у вигляді однієї або кількох зустрічей з клієнтом тривалістю не більше години-півтора кожна та не частіше одного-двох разів у тиждень.


Особливим видом консультування є кризове консультування  - консультування на місці катастрофи, стихійного лиха, на місці проведення масових заходів, або у тому разі, коли людина переживає якісь життєві негаразди, понесла втрату чи проживає якусь життєву кризу. 


В усіх цих випадках ми забепечимо гідний професійний супровід Вашим переживанням, який не знецінить їх, але зате посприяє Вам в тому, щоб пошвидше привести себе в порядок.

Психотерапія & Коучінг


Психотерапія - галузь знань, що стоїть на стику наук про людину - між психологією та психіатрією. Завдяки їй Ви зможете переосмислити вже прожиту Вами частину Вашого життя, краще зрозумієте свої життєві принципи і свої прагнення, навчитеся більш успішно комунікувати з колегами по роботі та швидше знаходити спільну мову з близькими.

Коучінг - це можливість сформулювати нові цілі і поставити нові завдання. На відміну від психотерапії, він більше працює з майбутнім людини, ніж з її минулим. Та більше стосується її професійного, а не особистого, життя.


Тож обирайте для себе одне або друге - залежно від того, які завдання Ви перед собою ставите!

Волонтерські проекти


Наші волонтерські проекти стосуються підтримки інших волонтерів та психологів-волонтерів з метою профілактики виникнення в них емоційного вигорання, допомоги воїнам АТО та їхнім сімям, родинам загиблих воїнів, тощо. Деякі з цих заходів ми проводимо у Тернополі, але нерідко ми організовуємо їх у вигляді виїздних кількаденних проектів. Тож в будь-якому разі будемо вдячними за будь-яку допомогу  - грошима, транспортом, наданням безкоштовного місця для проживання, можливістю безкоштовного харчування, тощо. Також Ви можете допомогти нам, замовивши у нас якийсь з наших комерційних проектів - частину коштів, отриманих від нього, ми обов'язково використаємо на благородні цілі!

Краніосакральна терапія/Холістичний масаж


Крім надання психологічних послуг ми практикуємо ще й тілесну терапією. Метод холістичного масажу був розроблений ізраїльським остеопатом Тові Браунінг спеціально для реабілітації людей, що переживають певні проблеми в житті  - незрозумілі головні болі, депресії, страх, порушення сну, тощо. А в поєднанні з методами краніосакральної терапії це дозволяє швидше нормалізувати природні ритми людського організму. Програма готувалася спеціально для реабілітації воїнів АТО, але з успіхом може застосовуватися для нормалізації Вашого самопочуття і в інших випадках - за умови, що вони не потребують термінового втручання лікаря.

Спеціальні програми для комерційних організацій


Індивідуальний коучинг

Коучинг - це перш за все робота з тими завданнями і цілями, які ми ставимо перед собою. Тож індивідуальний коучинг допоможе Вам розібратися з Вашими цілями, а також побачити та подолати ті перешкоди, які стоять на шляху досягнення бажаного!


Технології вирішення конфліктів

Конфлікт - це зіткнення інтересів двох сторін. Однак не завжди конфлікти є негативним явищем. Іноді навпаки - вони допомагають швидше встановити істину, а також.. сприяють швидшому особистісному розвитку людини. Як навчитися відрізняти конструктивні і деструктивні конфлікти? Які з них сприяють розвитку бізнесу, а які - ні? 


Коучинг організацій

Не тільки окремі працівники чи керівники можуть вимагати певної підтримки, іноді подібного супроводу потребують цілі організації. Коучинг організацій включає в себе визначення тих лідерських (чи навпаки - аутсайдерських) позицій, які займають в колективі окремі працівники, знаходження проблемних ділянок комунікації між ними, усвідомлення законів формування успішної команди, тощо.


Секрети успішного управління

Яким є Ваш власний стиль управління, які секрети успішного управління застосовували відомі підприємці Заходу, як змінювався підхід до управління бізнесом в світі за різні роки - на ці та інші питання можна знайти відповіді на наших освітніх семінарах.


Тренінги на замовлення

Ви можете замовити у нас тренінг на будь-яку, цікаву для Вас тему і ми постараємося чимшвидше реалізувати потрібний Вам продукт. Увага! - розробка тренінгу вимагає певного часу (2-3 тижні).


Інше?

Ми відкриті до майбутнього, тож вже незабаром тут може з'явитися щось нове...

Ви хочете з нами зв'язатися?

© 2016 ГО Асоціація психологів України "Разом заради майбутнього", пр. Степана Бандери, 15, м. Тернопіль, 46002
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!